Op. Dr. Oktay Kumral kimdir?

Öncü ve Yenilikci

image5

Görme kusurlarının düzeltmesi için Excimer Lazer Operasyonu ilk kez, 1987'de Dr. Trokel tarafından  Amerika’da gerçekleştirildi.


Dr.Kumral ise 1992 yılında ilk Excimer Lazer cihazını Istanbul, Türkiye’ye getirmiştir. Dr. Oktay Kumral, 25 Yıllık Excimer Lazer deneyimiyle Turkiye'nin sayili Lazer Refraktif Operatörlerindendir.   


Yukaridaki Fotoğraf 1992 yılında ilk kullandığı Excimer Lazer cihazıyla ameliyat esnasinda çekilmiştir. 

25 Yıllık Excimer Laser Deneyimi

image6

Gelişmiş teknolojileri izlemeyi benimsemiş olan Operetör Dr. Oktay Kumral, 1992 yılından bu yana LASIK, LASEK, NO TOUCH-WAVEFRONT gibi yöntemlerle binlerce hastasinin ve tanidiklarinin gözlerini lazer operasyonu ile düzeltmiştir.   


Eşi, iki kızi ve damatlari dahil olmak üzere aile üyelerinin çoğunun görme kusurlarını Excimer Lazer ile düzeltmiştir.  Yukarıdaki fotoğraf, yıllık göz muayenesini yaptığı torunlarıyla birlikte çekilmiştir. Şanslı çocuklar!   

Gözlerinizin Özgürlüğü İçin

image7

Dr. Kumral'ın amacı hastalarının gözlük ve kontakt lenslerinden kurtulmalarına yardım etmektir, böylece hayatlarını daha rahat ve kaliteli yaşayabilirler!  


    Dr. Kumral'in kısa bir süre önce Istanbul'dan Bodrum’a taşınarak "Oktay Kumral Göz Kliniği"ni kurmasinin sebeplerinden biri de deniz’e olan sevgisidir. 2. Dünya savaşından kalma balta burun Amerikan yapimi teknesi’ni şimdi Bodrum’un güzel sularinda görebilirsiniz.