Hastalarımızın Yorumları

"Dr. Oktay Kumral'ı 20 yıl lens kullandıktan ve gözlerim lens kullanımını reddettiği dönemde tanıdım. Kendi ailesinden herkesi ameliyat ettiğini öğrenince hemen ameliyat oldum. 10 yıl geçti üzerinden ve çok memnunum. Benim ailemden de kardeşim, eşi ve teyzem ameliyat oldu. Hepimiz çok memnunuz.
İyi doktor, iyi insan, anlayışlı ve şefkatlidir. "  

       

Sebnem Birkan,  Istanbul, May 2017

  11 yaşında gözlük kullanmaya başladım. Şu an 54 yaşındayım. Tam 43 yıl sonra bu yıl 2017 Nisan'ında sevgili doktorum Oktay Kumral beni gözlük kullanmaktan kurtardı. Hem 6 numara olan miyopum hem de 1,5 numara olan hipermetropum tarihe karıştı. Gözlüksüz yaşam konforunu bana sağladığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki yollarımız Bodrum'da kesişti. İyi ki sizi tanıdım. Benim gibi göz kusurlarından temelli kurtulmak isteyen herkese, gözlerini bu profesyonel ellere düşünmeden teslim etmelerini öneriyorum. Elleriniz dert görmesin sevgili Oktay Kumral. Sağlıcakla...


Hülya Yetkinbaltacı , Bodrum,  Kasım 2017

  Dr. Oktay Kumral 1999 yilinda excimer laser ile 1.5 miyop'luk gozlerimi cizdi ve numarami sifirladi. Ayni sene iki en yakin arkadasimi ameliyata ben kendi ellerimle goturdum. Ikisinin de numaralari cok yuksek olmasina ragmen, eve vardigimizda televizyonda filim seyredecek kadar goruyordu gozleri. Bize Dr. Kumral bu ameliyati yaptiginda daha Amerika’da bile cok yeniydi. Benim ve arkadaslarimin gozleri hala ayni netlikle goruyor, cok memnunuz. Lazer ameliyatini ve buyuk deneyimi ile Dr. Oktay Kumral’I kesin tavsiye ediyoruz.  

Lale Aytulu , Londra,  Nisan 2017


"They were genuinely caring, went above and beyond to ensure I was safe and looked after"

I was very nervous about eye laser surgery and was scared to have the actual procedure done. However, this quickly changed when I met the staff at Roma Medical Centre. Dr Oktay Kumral, I could immediately see was very experienced in his field of work furthermore had a broad range of skills and experience.

Prior to my visit, all questions were answered and I felt at ease knowing what would take place, step by step. When I arrived, I was shown the equipment, the operating room, was made to be fully at ease prior to surgery and they encouraged to ask any questions I had. This made me more relaxed and helped me to rid of any nerves.

Throughout the procedure, I was reassured and made to be completely comfortable. The procedure itself was over very quickly, yet done so precisely. It was over in a jiffy. Then a member of staff kindly escorted me back to my hotel, ensured I was sound and well before leaving me.

I couldn't have asked for more. The customer service was excellent. They were genuinely caring, went above and beyond to ensure I was safe and looked after.

Overall, this was a very pleasant experience. I had nothing to be nervous about. The staff are very professional and highly experienced.

I would greatly recommend Dr Oktay Kumral at Roma Medical Centre to anyone thinking about eye laser surgery. I have already recommended this clinic to two of my family members and friends who are considering having the procedure done. Well worth travelling that little further for quality service. 


R.K. from London

 Operated in Bodrum, Eylül 2018


"Miyop ameliyatımı başarı ile gerçekleştirerek 35 yıl sonra görmemi sağlayan Dr. Oktay Kumral ve ekibine çok teşekkur ederim. "

Nazan Budak, Bodrum,  Ekim 2017  
Daha baska hastalarimizin yorumlarini okumak icin veya yorumlarinizi paylasmak icin asagidaki google yorumlar link'imize tiklayiniz.


Google Yorumlarini okuyun